اجاره اسب های رکابدار به مهدکودکها و مراکز خرید

اسباب بازیهای شادلین با اجاره اسب های رکابدار به مهد کودکها و مراکز خرید تلاش در کاهش هزینه ها و در عین حال استفاده هر چه بیشتر این اسباب بازی های متنوع و ﭘرتحرک و شادی آفرین دارد.

صاحبان مهد کودکها میتوانند با اجاره هر تعداد از اسب های رکابدار فضایی شاد و ﭘر تحرک را برای کودکان فراهم کرده و با اندک هزینه ای به جذابیت مهدکودک خود بیافزایند. در کنار کاهش هزینه ها بسیاری از خدمات مانند تعمیر یا تعویض قطعات به صورت رایگان ارایه میشوند.

مراکز خرید نیز میتوانند با اجاره هر تعداد از اسب های رکابدار شادلین به مشتریان خود و کودکانشان جذابترین وسیله تفریحی را هم بصورت رایگان و هم در ازای دریافت کرایه ارایه دهند. اسب های رکابدار شادلین به دلیل عدم داشتن هرگونه موتور هیچگونه آلودگی صوتی در محیط کسب و کار ایجاد نمیکند و نیز نیازی به ایستگاههای شارژ ندارند و حتا والدین کودکان مجبور به کشیدن اسباب بازی، آنگونه که در حال حاظر در اسباب بازیهای ﭘلاستیکی مشاهده میشود، ندارند زیرا کودکان بصورت کاملا مستقل و بدون نیاز به کمک والدین خود میتوانند در هر مسیری حرکت کنند و از شادی بیشتری در هنگام خرید برخوردار شوند.
همچنین میتوان با کرایه دادن این اسب ها در مراکز خرید ایجاد درآمد و به خصوص اشتغال زایی نیز نمود.

لطفا جهت دریافت قیمت و نحوه اجاره این محصولات با ما تماس حاصل فرمائید.