تعمیرات و تعویض

تمام اجزای اسب های رکابدار شادلین بدست تولیدکنندگان داخلی تولید و فراهم میشوند. این امر سبب گشته تا امکان هر نوع تعمیر یا تعویض قطعات آن به سهولت و کمترین هزینه امکان پذیر گردد. از طرفی اسب های رکابدار شادلین جزو اسباب بازیهای حرکتی محسوب شده و این امر سبب افزایش اصطحلاک اسباب بازی میشود. همچنین بدلیل تماس مستقیم کودکان عزیز با پوشش و لباس اسباب بازی و نیز اجزای نصب شده بر روی آن مانند یال و دم اسب های رکابدار شادلین قابل پیش بینی است که تماس مداوم فرزندان عزیز شما سبب کثیفی پوشش و یا خرابی برخی از اجزای آن بشود. ار دلایل دیگری که سبب میشود تا اسب های رکابدار شادلین همواره از بازدهی و طول عمر بیشتری برخوردار باشند و کودکان عزیز سالهای متمادی از بازی با آن بهره مند شده و لذت ببرند: امکان خرید و تعویض لباس و پوشش اسب های رکابدار شادلین میباشد که براحتی توسط والدین امکان پذیر میباشد.

فروشگاه اسباب بازی های شادلین با اراِِیه 6 ماه خدمات پس از فروش این امکان را برای مصرف کنندگان محترم فراهم میسازد تا در صورت خرابی محصولات خریداری شده اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات بنماید. نحوه ارایه این خدمات به اینصورت خواهد بود که در صورت نیاز به ارسال تعمیرکار به محل هیچ هزینه ای بابت ایاب و ذهاب و دستمزد از مصرف کننده دریافت نمیشود.
چنانچه امکان ارسال تعمیرکار در محل وجود نداشته باشد: مشتری میتواند اسباب بازی را از طریق پست ارسال و مجددا پس از تعمیر از همان طریق دریافت نماید. در اینصورت مصرف کننده تنها ملزم به پرداخت هزینه ارسال پستی به ما خواهد بود و هزینه ارسال مجدد کالا به مشتری به عهده فروشگاه اسباب بازی های شادلین خواهد بود.
در تمامی موارد فوق هزینه قطعات تعویض شده به عهده مشتری خواهد بو د مگر آنکه خرابی و نقص موجود در اسباب بازی در هنگام تحویل کالا مشاهده و گزارش شود.