سفارشات VIP

تیم مجرب ما آمادگی طراحی و تولید اسب های رکابدار شادلین را مطابق با سلیقه شما کاربر محترم از تیراژ ۱ عدد تا هر تعداد دیگری که شما مایل باشید را دارد.

ساختار اسبهای رکابدار متشکل از یک بدنه فلزی و پلاستیکی و یک پوشش پارچه ای و مخملی میباشد بگونه ای که استفاده از هر گونه پارچه مخملی و یا چرمی بهمراه تزئینات و تجهیزات قابل نصب با هر رنگ و سلیقه ای امکانپذیر میباشد بدون آنکه نیازی به اعمال تغییرات در بدنه فلزی و پلاستیکی آن باشد.

اسبهای رکابدار شادلین میتوانند علاوه بر سرگرمی و تحرک کودکان شما، تزئین بسیار زیبائی نیز برای هر نوع مکانی مانند اتاق کودک، سالن و اتاق پذیرائی منزل، دکور فروشگاه و یا غرفه های نمایشگاهی باشند. از اینرو شما کاربر محترم میتوانید اقدام به سفارش اسب رکابدار شادلین مطابق با فضا و مکان مورد نظر تان بنمائید و آزادانه در انتخاب رنگ، طرح و یا جنس پوشش آن تصمیم گیری نمائید.

جهت جلب رضایت شما تولید سفارشات شما از ۱ عدد تا هر چند عدد که مایل باشید امکان پذیر میباشد.

قیمت تمام شده اسبهای رکابداری که بصورت سفارشی تولید میگردند ابتدا پس از دریاف طرح قابل محاسبه بوده و طی صدور یک پیش فاکتور به شما اعلام میگردد. در صورت عدم تمایل شما به ثبت سفارش فوق هیچگونه هزینه ای به شما تحمیل نخواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا ارائه طرح مورد نظرتان به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید.